Демо-показ сільськогосподарської техніки Kockerling

9 вересня відбувся демонстраційний показ німецької грунтообробної техніки Kockerling, організований для аграріїв Волинської області.

В рамках заходу були представлені культиватор Kockerling Vector и дискова борона Kockerling Rebell Classic від нашої компанії Дойчеагротех.

Техніка Kockerling це бренд з Німеччини, який розпочав свою історію з 1955 року. Під маркою Kockerling випускаються надійні та універсальні грунтообробні агрегати: культиватори, дискові борони, сівалки з можливістю дооснащення модулями для внесення добрив. Техніка зарекомендувала себе на ринку України і широко затребувана у аграріїв.

Свій успіх компанія заслужила завдяки тісному діалогу з фермерами і тривалим випробуванням у полі, які довели машини до досконалості. 

Участникам показу продемонстрували техніку в работі у полі на щільному і сухому грунті. 

Дискова борона Rebell Classik витримала задану глубину 15 см, незважаючи на високу щільність грунту. Випробування доказали відмінну продуктивність в 7-8 гектар в годину на швидкості 12-14 км/год і глибиною обробітку 15 см.

Культиватор Vector ще раз продемонстрував свою потужність і універсальність при роботі на складній ділянці. Проведено суцільний обробіток стрільчатими лапами TopMix на глибину від 15 до 20 см і глибокий обробіток до 30см, порахована продуктивність склала більше 7 гектар в годину.

Спільне використання знарядь дали відмінний результат. Після подвійного проходу знарядь лишився агрофон, який не потребує повторний обробіток. 

Результати работи справили враження на участників заходу і положили основу для жвавих дискусій та пристального вивчення робочих органів. Захід закінчився дружнім потиском рук та фуршетом.

 

uk